Предстанол відгуки, склад, розлучення, купити, переваги, ціна, укр. молдова.

Капсули Предстанол — це м’які гелеві капсули, які містять екстракт пальметто, який допомагає лікувати збільшену простату. Капсули також забезпечують полегшення при сечових інфекціях, спричинених доброякісною гіперплазією передміхурової залози або збільшенням простати. Крім того, він забезпечує ефективні результати, не викликаючи дисфункції або зниження сексуального потягу.

Простоніл капсули

Капсула Предстанол містить екстракт ягід Saw Palmetto (sereonoa repens), який є природним засобом, який допомагає впоратися зі збільшенням простати. Ці желатинові капсули є терапевтичним засобом для лікування інфекцій сечовивідних шляхів, які спричинені доброякісною гіперплазією або збільшенням передміхурової залози. Використання цих капсул допомагає зменшити розмір залози та зменшити відтік сечі. Капсула Предстанол безпечна у застосуванні і не має побічних ефектів. Він не викликає еректильної дисфункції або зниження сексуального потягу. Це допомагає поліпшити нічне або нічне сечовипускання. Спосіб застосування: для найкращих результатів. 1 320 мг слід вживати щодня. Використовувати під наглядом лікаря. Зберігати в недоступному для дітей.

Натисніть тут, щоб КУПИТИ зараз на офіційному сайті Предстанола

Prostonil Capsule використовується для лікування Збільшення передміхурової залози, Збільшення відтоку сечі, Посилення статевого потягу, Біль у горлі, Застуда та кашель, Рак передміхурової залози, Мігренозний головний біль, Хронічний бронхіт, Рак передміхурової залози, Інфекції передміхурової залози та інших станів. Капсула Простоніл також може використовуватися для цілей, не зазначених у цьому посібнику для лікування.

Капсула Предстанол містить екстракт ягід Saw Palmetto (sereonoa repens), який є природним засобом, який допомагає впоратися зі збільшенням простати. Ці желатинові капсули є терапевтичним засобом для лікування інфекцій сечовивідних шляхів, які спричинені доброякісною гіперплазією або збільшенням передміхурової залози. Використання цих капсул допомагає зменшити розмір залози та зменшити відтік сечі.

Капсула Предстанол безпечна у застосуванні і не має побічних ефектів. Він не викликає еректильної дисфункції або зниження сексуального потягу. Це допомагає поліпшити нічне або нічне сечовипускання.

Натисніть тут, щоб КУПИТИ зараз на офіційному сайті Предстанола

Запобіжні заходи

Перед застосуванням Prostonil Capsule, повідомте свого лікаря про ваш поточний перелік ліків, продуктів, що відпускаються без рецепта (наприклад, вітаміни, трав’яні добавки тощо), алергії, наявні захворювання та поточні стани здоров’я (наприклад, вагітність, майбутня операція тощо). ). Деякі стани здоров’я можуть зробити вас більш сприйнятливими до побічних ефектів препарату. Приймайте відповідно до вказівок лікаря або дотримуйтесь інструкцій, надрукованих на вкладці продукту. Дозування залежить від вашого стану. Повідомте лікаря, якщо ваш стан зберігається або погіршується. Нижче наведено важливі консультації.

Предстанол Побічні ефекти

Нижче наведено перелік можливих побічних ефектів, які можуть виникнути від усіх інгредієнтів, що входять до складу Prostonil Capsule. Це не вичерпний список. Ці побічні ефекти можливі, але виникають не завжди. Деякі побічні ефекти можуть бути рідкісними, але серйозними. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви помітили будь-які з перерахованих нижче побічних ефектів, особливо якщо вони не зникають.

Блювота
Запаморочення
головний біль
Нудота
Блювота
Запор
діарея

Капсула Простоніл також може викликати побічні ефекти, не перелічені тут.

Натисніть тут, щоб КУПИТИ зараз на офіційному сайті Предстанола

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *